HOŞ GELDİNİZ
Tayrod (Tie-Rod) ve Aksesuarları konusunda Türkiye’nin en büyük üreticisi olan Başat; tüm üretim ve satış sonrası süreçlerini çağdaş yönetim anlayışı ile organize eder. Bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen şirketimiz geliştirdiği ürünler ile de sektörümüzde lider konumunu her zaman korumaktadır.
GÜNCEL HABERLER VE KAMPANYALAR

07 Mayıs 2014


TÜNEL YAPIM TEKNOLOJİLERİ VE EKİPMANLARI FUARINDAYDIK
28 - 31 Ağustos 2014'te, İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirileN fuarda 9 nolu salonda 02/B standında sizinle buluşmaktan mutluluk duyduk.

25 Ekim 2013

TÜRKİYE'NİN İSKELE KALIP SİSTEMLERİ ÜRETİCİSİ BAŞAT'TAN BÜYÜK KAMPANYA!..
İskele, Kalıp, Tünel ve maden aksesuarlarında sipariş miktarına bakılmaksızın büyük bir indirim kampanyası başlamıştır. Ayrıntılı bilgi için lütfen pazarlama departmanımızla iletişime geçiniz.
Detaylar için tıklayınız.

19 Eylül 2013

BAŞAT İSKELE KALIP SİSTEMLERİ, DÜNYANIN TEK ‘ İSKELE & KALIP ve ENDÜSTRİYEL YAPI TEKNOLOJİLERİ FUARI ‘ INDA…

Dünya İskele Kalıp Sektörü İskele Kalıp Fuarında Buluşuyor.

Sektörün tek ihtisas fuarı olan İskele Kalıp Fuarı gerek firma katılım sayısı fuar alanı olarak % 50 büyüyerek 2014 yılında sektörle birlikte Uluslararası bir fuar olmayı hedeflemektedir. Ayrıca İskele Kalıp Fuarı katılımcısına önemli ihracat imkanı sağlamanın yanı sıra sektörün büyümesine, sektörel birlikteliğin oluşmasına yeni iş birliklerinin meydana gelmesine imkan tanıyacaktır. Başat olarak bu sektörel gelişimleri her zaman desteklemekteyiz.
Devamı için tıklayınız.

DANIŞMA HATTI
Danışma Hattımızdan her türlü istek öneri, soru gönderebileceğiz gibi, teklif de isteyebilirsiniz.
Ad ve Soyadınız
Şirket Adı
Telefon
E-mail
Sorunuz
Pazarlama İletişimi ve İçerik Yönetimi : Asia Minör